Чому ми вибираємо екологічність?

Тривалий час людство несвідомо витрачало ресурси нашої планети і шкодило їй викидами, зараз світ прагне врятувати її. Це можливо, якщо кожен прийме рішення свідомо використовувати те, що нам доступно. Ми вирішили зробити це у своїй діяльності.

Тому для створення композицій ми обрали таку річ, як кензан. Це традиційний японський прилад для фіксації рослин. Він складається зі сплаву металів і завдяки цьому може використовуватися багаторазово, на відміну від флористичної піни, яка містить в собі багато пластику і розкладається більше ніж за 500 років.

У композиціях на кензані квіти отримують поживні речовини і воду безпосередньо з вази, що сприяє її кращому засвоєнню і , відповідно, квіти зберігаються свіжими довше.

Флористична піна створює перешкоди для транспортування води і поживних речовин у рослину. Часточки піни закупорюють судини  і вода не поступає у потрібній кількості. Як наслідок, квіти втрачають свій вигляд швидше

Тому, на нашу думку, композиції на кензані є раціональною заміною композиціям на флористичній піні, яка зараз широко використовується. Більше того, кензан дає змогу створити найрізноманітніші композиції дивовижних форм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.